To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

OSZCZĘDNOŚCI PRZY ZASTOSOWANIU WENTYLAZCJI MECHANICZNEJ Z ODZYSKIEM CIEPŁA (REKUPERACJI)

Często mów się o oszczędnościach wynikających z zastosowania wentylacji mechanicznej, ale rzadko są zebrane do kupy, więc postanowiliśmy w tym krótkim artykule mniej więcej je oszacować.

Choć generalnie koszt wentylacji- rozprowadzenia systemu, będzie się różnił w zależności od układu budynku i stopnia skomplikowania montażu.

A ponieważ wszyscy pytają ile to będzie kosztowało, to może najpierw policzmy ile nas będzie kosztowała prawidłowo wykonana instalacja wentylacji grawiatacyjna, samo wykonanie.

 odpowiednie ilości przepływu powietrza, czy to ze względu na ilość wymian, czy na osobę, czy też ze względu na rodzaj pomieszczenia.

 odpowiednią lokalizację czerpni, wyrzutni, skrzynek rozdzielczych i punków nawiewnych

 dobór i lokalizację rekuperatora

 praktyczne podejście i możliwie jak najmniejszą ingerencję w przestrzeń mieszkalną.

 straty ciśnienia na instalacji, odpowiednie prędkości powietrza na kratkach, czerpniach, wyrzutniach i w przewodach.

Projekty z poprawną lokalizacją elementów instalacji i sposobem prowadzenia instalacji, przygotowujemy dla Państwa w ciągu kilku dni roboczych, najlepiej przesłać do nas projekt budowlany podjechać aby uzgodnić szczegóły, zmiany i wymagania co do lokalizacji i oczekiwań.

Z przyjemnością przygotujemy projekt systemu rekuperacji, uwzględniający specyfikę Państwa budynku oraz indywidualnie zgłoszone oczekiwania. Tworzymy systemy wydajne, bezawaryjne oraz ekologiczne, pozwalające na sprawne oczyszczanie powietrza i odzyskiwanie ciepła, przez okres wielu lat. Do projektu otrzymają Państwo krótki opis, spis materiałów, wycenę tych elementów, oraz montażu samego systemu.  

Koszt projektu w wersji podstawowej (bez obliczeń i pieczątek) to jest 300zł brutto. Każdy projekt zawiera także wycenę materiałów potrzebnych do montażu, przy zamówieniu materiałów lub montażu z materiałami jest on całkowicie zwrotny.

Zapraszamy do współpracy.

Klimatyzacja, Wentylacja i Rekuperacja, Pompy ciepła, Fotowoltaika, Tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory