PROJEKTOWANIE UKŁADU WENTYLACJI

W budownictwie jednorodzinnym, projekt wentylacji mechanicznej powinien uwzględniać:

 odpowiednie ilości przepływu powietrza, czy to ze względu na ilość wymian, czy na osobę, czy też ze względu na rodzaj pomieszczenia.

 odpowiednią lokalizację czerpni, wyrzutni, skrzynek rozdzielczych i punków nawiewnych

 dobór i lokalizację rekuperatora

 praktyczne podejście i możliwie jak najmniejszą ingerencję w przestrzeń mieszkalną.

 straty ciśnienia na instalacji, odpowiednie prędkości powietrza na kratkach wentylacyjnych/anemostatach, czerpniach, wyrzutniach i w przewodach.

Projekty z poprawną lokalizacją elementów instalacji i sposobem prowadzenia instalacji, przygotowujemy dla Państwa w ciągu kilku dni roboczych, najlepiej przesłać do nas projekt budowlany podjechać aby uzgodnić szczegóły, zmiany i wymagania co do lokalizacji i oczekiwań.

Z przyjemnością przygotujemy projekt systemu rekuperacji, uwzględniający specyfikę Państwa budynku oraz indywidualnie zgłoszone oczekiwania. Tworzymy systemy wydajne, bezawaryjne oraz ekologiczne, pozwalające na sprawne oczyszczanie powietrza i odzyskiwanie ciepła, przez okres wielu lat. Do projektu otrzymają Państwo krótki opis, spis materiałów, wycenę tych elementów, oraz montażu samego systemu.  

Koszt projektu w wersji podstawowej (bez obliczeń i pieczątek) to koszt 300zł netto. Każdy projekt zawiera także wycenę materiałów potrzebnych do montażu, przy zamówieniu materiałów lub montażu z materiałami jest on całkowicie zwrotny.

Zapraszamy do współpracy.

Klientom decydującym się na współpracę z nami gwarantujemy wykonanie profesjonalnego projektu, szybki i sprawny montaż oraz kompleksową pomoc w serwisowaniu i naprawach systemów rekuperacji. Każdy oddany do użytku system dokładnie kalibrujemy oraz przeprowadzamy testy sprawności. W ten sposób zyskują Państwo gwarancję maksymalnej wydajności i pełnej sprawności otrzymanego systemu rekuperacji. Zapraszamy do kontaktu już teraz – naszą ofertę wyróżniają konkurencyjne stawki, szeroka dostępność terminów i gotowość do zaoferowania pomocy już teraz!

REKUPERACJA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB- W TEKTONOS SZYBKO I SPRAWNIE

+48 799 000 644

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę, przeanalizujemy razem Twoje potrzeby i możliwości techniczne rozwiązań.

Służymy doświadczeniem i wiedzą.

KLIMATYZACJA LEGIONOWO

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory