Klimatyzacja, Wentylacja i Rekuperacja, Pompy ciepła, Fotowoltaika, Tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej

Montaż klimatyzacji w Legionowie - atuty naszej oferty

 

Od wielu montujemy systemy klimatyzacji dla odbiorców wyposażających swoje domy, zakłady pracy, biura, budynki przemysłowe oraz wszelkie inne lokale. W każdym z tych miejsc tworzymy klimatyzację najlepiej dopasowaną do profilu budynku, realizując montaż w sposób planowy i z naciskiem na bezpieczeństwo całego układu. Naszym Klientom pomagamy kompleksowo - określamy optymalne usytuowanie wszystkich komponentów, a montaż realizujemy z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Dajemy gwarancję, że nasza klimatyzacja pozostanie na wysokim poziomie wydajności nawet po wielu latach stosowania. Tworzymy i montujemy klimatyzację z nastawieniem na niską awaryjność, stabilne działanie oraz przystosowaną do współpracy z innymi układami i systemami - panelami fotowoltaicznymi, wentylacją, rekuperacją.

Serwis i montaż klimatyzacji w Legionowie

 

Jako doświadczeni kontrahenci od inżynierii środowiska oraz OZE, niesiemy pomoc w ramach montażu klimatyzacji. Realizujemy projekty oraz przeprowadzamy ich montaż na budynkach naszych Klientów. Doskonale wiemy jak zrealizować całe zadanie, niezależnie od typu nieruchomości, którą klimatyzacja będzie obsługiwać, jej kubatury, ilości lokali oraz oczekiwań inwestora. W każdym wypadku jesteśmy w stanie zamontować klimatyzację szybko i sprawnie, gwarantując stabilne podłączenie wszystkich podzespołów oraz ich w pełni kontrolowaną pracę.

Montaż klimatyzacji realizujemy w Legionowie, względem wszystkich potencjalnych odbiorców naszych usług - Klientów prywatnych jak i biznesowych. Stosujemy nowoczesne sprzęty i podzespoły, wytrzymałe systemy mocujące, dając przy tym gwarancję pełnej zgodność projektu z realizacją montażu klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji Legionowo

Klimatyzacja w Legionowie - montaż na najlepszych warunkach

 

Do współpracy zapraszamy wszystkich odbiorców z terenu Legionowa oraz okolic, którzy planują wykonać i zamontować system klimatyzacji na swoim budynku. Niezależnie od indywidualnych oczekiwań, standardu i potrzeb nieruchomości - jesteśmy gotowi nieść pomoc na najlepszych warunkach, oferując kompleksowe wsparcie od A do Z - od momentu przyjęcia zlecenia, poprzez zaprojektowanie systemu, aż po jego montaż w Legionowie zgodnie z Państwa dyspozycyjnością.

Nie należy ignorować montażu klimatyzacji - jest to kluczowa usługa, której poprawne zrealizowanie daje gwarancję zadowolenia z użytkowania systemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu w celu rezerwacji terminu montażu klimatyzacji w Legionowie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji już teraz!

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory