Klimatyzacja, Wentylacja i Rekuperacja, Pompy ciepła, Fotowoltaika, Tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej

Nadzór budowlany i zarządzanie inwestycją w Legionowie

 

Obsługujemy różnego typu nieruchomości, o odmiennej konstrukcji i przeznaczeniu - budynki mieszkalne, komercyjne, przemysłowe, zakłady pracy, biurowce. Niesiemy kompleksowe wsparcie w ramach wszystkich kluczowych zadań nadzoru budowlanego. Realizujemy szczegółowe kontrole pod kątem respektowania praca budowlanego i jego stosowania w czasie codziennej pracy. Zapewniamy pełną zgodność inwestycji z jej projektem oraz zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Realizujemy także kontrolę w obrębie dokumentacji wykonawczej i technicznej, zapewniając pełną zgodność z normami prawa oraz eliminując wszelkie potencjalne nieprawidłowości. Prowadzimy kontrole na różnym etapie inwestycji trwających, a także tych sfinalizowanych.

Zarządzanie i nadzór budowlany

 

Nadzór budowlany to podstawowa i pierwsza instytucja pełniąca obowiązki administracje w ramach prac budowlanych i konstrukcyjnych. Zadaniem nadzoru budowlanego jest prowadzenie kontroli nad realizacją bieżących prac, tak pod kątem jakości stosowanych materiałów i wykonywanych obowiązków, jak i monitorowania postępującej realizacji budynku.

Jako doświadczeni specjaliści od technologii budowlanej, doskonale wiemy jak prowadzić i realizować nadzór budowlanych nad szeroką gamą nieruchomości, niezależnie od ich typu, powierzchni, stopnia skomplikowania, oczekiwań inwestora. Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani inżynierowie, audytorzy, projektanci oraz specjaliści innych branż, dzięki czemu zapewniamy najlepszą jakość usług na każdym etapie finalizacji inwestycji.

Nasze usługi w ramach nadzoru budowlanego świadczymy w Legionowie, a do współpracy zapraszamy wszystkich partnerów - Klientów prywatnych, biznesowych, inwestorów i innych.

Nadzór budowlany Legionowo

Nadzór budowlany - oferta dla Klientów z Legionowa

 

Niesiemy pomoc wszystkim odbiorcom z Legionowa, poszukującym profesjonalnego kontrahenta od nadzoru budowlanego. Dajemy gwarancję najwyższej jakości usług, w pełnie profesjonalnego wsparcia ze strony naszych ekspertów oraz przede wszystkim - sfinalizowania inwestycji zgodnie z jej projektem i w sposób w pełni bezpieczny.

Zapraszamy do współpracy wszystkich Klientów - inwestorów prywatnych i deweloperów z Legionowa oraz okolic. Nasza oferta jest konkurencyjna cenowo, a sztab pracowników natychmiast gotowy przyjąć Państwa zlecenie oraz zaproponować najlepsze warunki współpracy, zgodnie z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami.

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory