Klimatyzacja, Wentylacja i Rekuperacja, Pompy ciepła, Fotowoltaika, Tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej

 

Sposób układania tarasów:

- na wspornikach

- na utwardzonym podłożu

- na klej

Pamiętajmy o powierzchni biologicznie czynnej. Tzw płyty eko, możemy zastąpić naprawdę ciekawymi rozwiązaniami.

Kostka brukowa – na podjazd, do ogrodu, na taras

 

Rosnące zainteresowanie kostką brukową wiąże się z możliwością jej wykorzystania do wykańczania podjazdów, działek, chodników, alejek ogrodowych, tarasów. Kostka tworzy stabilne, wytrzymałe i trwałe podłoże, o satysfakcjonujących walorach estetycznych. Ponadto jest to materiał łatwo dostępny, który oferujemy w konkurencyjnych cenach.

Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy Klientów z Białołęki, Chotomowa, Jabłonny, Legionowa, Nieporętu i Wieliszewa. Jesteśmy gotowi zaproponować najlepsze warunki współpracy oparte na projektowaniu, wykonywaniu i modernizacji podłoża z kostki brukowej. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych już teraz – każde zlecenie poddajemy indywidualnej wycenie, tworząc optymalny projekt jego realizacji.

KOSTKA BRUKOWA I TARASY LEGIONOWO

Najlepsza kostka brukowa – sprzedaż, montaż, kompleksowe doradztwo

 

Branża budowlana oraz wykorzystywane dla jej potrzeb materiały to nasza specjalność. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz fachowej wiedzy jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania wszystkich naszych kontrahentów. Pomagamy im wybrać, dostarczyć oraz zamontować kostkę brukową w ich przestrzeni ogrodowej, na działce lub innym dowolnie wskazanym miejscu. Zapewniamy kompleksową pomoc i wsparcie naszego sztabu ekspertów.

Z chęcią przygotujemy projekt zagospodarowania Państwa przestrzeni przy użyciu kostki brukowej. Gwarantujemy stworzenie harmonijnej aranżacji, dopasowanej do architektury domu oraz ogrodowego krajobrazu. Pomagamy także w realizacji projektów zgłoszonych przez naszych Klientów, pomagając w wyborze najlepiej dopasowanego zestawu kostki brukowej.

Taras to miejsce w którym chcemy odpocząć, miejsce w którym ładujemy baterie, tam nawierzchnia ma znaczenie. Płyty Musso są łatwe w utrzymaniu czystości, przez długie lata będą cieszyć oko swoją strukturą i barwą. Płyty Musso to z pewnością rozsądny wybór, dobra jakość w dobrej cenie.
W zgodzi z naturą. Kostka na tarasie sprawdzi się, choć wymaga nieco więcej pracy. Jeśli jednak dysponujemy chwilą czasu, warto poświęcić go na pracę na świerzym powietrzu.

NASZA OFERTA: KOSTKA BRUKOWA Białołęka, Chotomów, Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Wieliszew

W naszej ofercie znajdą Państwo wytrzymałą i trwałą kostkę brukową przeznaczoną do tworzenia różnego typu nawierzchni, płyty tarasowe jak również elementy architektury jak palisady, stopnie schodowe, krawężniki, obrzeża, płyty stop. Nasza kostka jest estetyczna, pozwala stworzyć designerskie tarasy, podjazdy i uliczki, o wysokim walorach użytkowych jak i dekoracyjnych. Oferujemy rozmaite kolory, kształty, rozmiary, które można swobodnie łączyć i zestawiać z sobą, tworząc najciekawsze i najbardziej wytrzymałe nawierzchnie. Z łatwością odnajdziemy w naszej ofercie zestaw kostki brukowej doskonale dopasowany do Państwa konkretnych potrzeb.

Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona odbiorców z terenu Warszawy i okolic – Białołęki, Chotomowa, Jabłonny, Legionowa, Nieporętu i Wieliszewa. Regularnie obsługujemy Klientów prywatnych i biznesowych, a także zarządców nieruchomości i terenów zielonych. W każdym przypadku jesteśmy gotowi dostarczyć zestaw kostki brukowej dopasowanej do wymogów konkretnego przeznaczenia.

Wycena i fachowe porady są w naszej firmie od zawsze bezpłatne.

 

Wycena klimatyzacji Legionowo i Warszawa Białołęka. Szybko i w dobrej cenie.

WYCENA - WSTĘPNE KONCEPCJE - BAZA FIRM MONTUJĄCYCH

krótkie terminy REALIZACJI - SZYBKO I SPRAWNIE

+48 602 405 002

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatnie wycenę,

przeanalizujemy razem Twoje potrzeby i możliwości techniczne rozwiązań.

Służymy naszym doświadczeniem i wiedzą.

kostka brukowa Legionowo, płyty tarasowe Białołęka:

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory