Klimatyzacja, Wentylacja i Rekuperacja, Pompy ciepła, Fotowoltaika, Tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej

Wystawa klimatyzatorów. 
ul. Modlińska 340, Warszawa
Salon sprzedaży- 
Zapraszamy do nas by zobaczyć wybrany na żywo. Rotenso Versu Cloth, Fresh Air, Haier Flexis, Panasonic Etherea
Montaż klimatyzacji Legionowo Warszawa

Klimatyzacja Legionowo Pompy ciepła Białołęka

Wystawa klimatyzatorów. 
ul. Modlińska 340, Warszawa
Salon sprzedaży- 
Zapraszamy do nas by zobaczyć wybrany na żywo. Rotenso Versu Cloth, Fresh Air, Haier Flexis, Panasonic Etherea
Montaż klimatyzacji Legionowo Warszawa

MONTAŻ  POWIETRZNYCH POMP CIEPŁA 

Legionowo i okolice, Warszawa, Białołęka

Chłodzenie Klimatyzacja Montaż Tanio Legionowo Jabłonna Chotomów Białołęka Serock Zegrze Nieporęt

POMPA CIEPŁA - LEGIONOWO

Pompy ciepła. Legionowo, Warszawa i okolice

 

Pompy ciepła, to coraz częściej stosowane rozwiązania dedykowane do obsługi budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych. Są wydajne, łatwe w obsłudze oraz trwałe. Pozwalają na ograniczenie zużycia energii wykorzystywanej do tej pory w celu ogrzania budynku. Pompy ciepła to nic innego jak klimatyzacja powietrze-woda, gdzie dolnym źródłem jest powietrze, a górnym instalacja C.O. lub zbiornik C.U.W.

W naszej firmie specjalizujemy się w tworzeniu systemów pomp ciepła dedykowanych dla odbiorców prywatnych jak i zakładów pracy. Zapewniamy wykonanie projektu, przeprowadzenie montażu oraz pomoc w bieżącym serwisowaniu, przeglądach i naprawach pomp ciepła. Nasza oferta jest skierowana do szerokiego grona Klientów z Legionowa, Warszawy i okolic, którym oferujemy fachowe i kompleksowe wsparcie w ramach projektu i montażu pomp ciepła.

Wycena i fachowe porady są w naszej firmie od zawsze bezpłatne.

Szybko i sprawnie- montaż klimatyzacji Haier Panasonic LG Gree Rotenso Legionowo i Białołęka

Pompa ciepła – wydajne i skuteczne urządzenia do ogrzewania budynku

Wykonane przez nas systemy pomp ciepła mogą podgrzewać wodę użytkową jak i pomieszczenia danego budynku. Nie wymagają skomplikowanej obsługi, ani przekształcenia dotychczasowej konstrukcji budynku, są rozwiązaniem ekologicznym, emitują 10 razy mniej szkodliwych gazów niż gaz. Ich charakterystyka wydajności i sprawności nie spada drastycznie wraz ze spadkiem temperatur.

Pomagamy w dostosowaniu pompy ciepła do potrzeb konkretnego budynku oraz jego mieszkańców. Z przyjemnością wykonamy projekt pompy ciepła dla domów pasywnych, niskoemisyjnych, ekologicznych, jak również dla standardowych wariantów budownictwa mieszkalnego i komercyjnego. Pompy ciepła mogą zasilać budynki o różnej powierzchni, ilości kondygnacji i poziomie termoizolacji. W każdym przypadku, pompa ciepła pomoże odciążyć budżet, generując dodatkowe oszczędności.

Montowane przez nas pompy ciepła PANASONIC z serii Aquarea są trwałe, wydajne oraz w dużym stopniu bezawaryjne. Charakteryzują się wysokim współczynnikiem COP czyli sprawnością. Po wielu latach funkcjonowania wciąż działają sprawnie, wytwarzając potrzebną energię. Ponadto pompy ciepła są łatwe w obsłudze, a ich praca przebiega niemal całkowicie automatycznie. Szybko i sprawnie przeprowadzamy ich montaż, gwarantując bezpieczne funkcjonowanie przez cały okres użytkowania.

Porządnie i starannie, z wyczuciem estetyki i z technicznym wsparciem.
Zamontujemy klimatyzację, tak byś mógł spokojnie odpocząć w komfortowych warunkach.

STANDARD MONTAŻU

 Dokładamy wszelkich starań, żeby montaż przebiegł bezproblemowo, a szczególną uwagę poświęcamy kotłowniom i budynkom modernizowanym. 

 Staramy się by przerwa w produkcji ciepłej wody użytkowej i na potrzeby c.o. nie była dla Państwa uciążliwa i długotrwała.

 Podczas montażu niezbędne jest wykonanie przewiertów, pylenie się jest przy tym naturalnym procesem, ale zawsze zabezpieczamy obszar narażony na zabrudzenia i korzystamy przy tym z najlepszych dostępnych narzędzi, którymi jesteśmy w stanie ograniczyć ten proces. 

Po montażu sprzątamy po sobie gruz i opady pomontażowe w wyznaczone przez Państwa miejsce.

Pracujemy lokalnie, montaż pomp ciepła odbywa się w Legionowie, na Białołęce i w okolicach, dzięki czemu mamy szybki czas reakcji na zgłoszenia.

 

Wycena klimatyzacji Legionowo i Warszawa Białołęka. Szybko i w dobrej cenie.

+48 799 000 644

Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatnie wycenę,

przeanalizujemy razem Twoje potrzeby i możliwości techniczne rozwiązań.

Służymy naszym doświadczeniem i wiedzą.

Pompy ciepła Legionowo, Pompy ciepła Białołęka:

Pompy ciepła w Legionowie. Projektowanie,

montaż i serwis

 

Świadczymy kompleksową pomoc w ramach usług związanych z pompami ciepła. Oferujemy możliwość wykonania projektu, montażu i serwisowania tych urządzeń. Ponadto zajmujemy się przeprowadzaniem modernizacji termicznej budynków przy wykorzystaniu właśnie pomp ciepła.

Aby cała inwestycja przyniosła oczekiwany efekt ekonomiczny i ekologiczny, przede wszystkim muszą być dobrze dobrane urządzenia.

Istotny jest zawsze budynek i jego straty cieplne jak i instalacja C.O., która nam to ciepło dystrybuuje czyli przekazuje do pomieszczeń.

Źle dobrana pompa ciepła nie dogrzeje nam pomieszczeń lub będzie „taktowała” czyli miała zbyt dużą ilość włączeń i wyłączeń w stosunku do jej czasu pracy.

Dobór musi być trafiony dokładnie w punkt, ten punkt ustalamy dla naszych klientów podczas wywiadu oraz robiąc stosowne obliczenia OZC (obliczenia zapotrzebowania ciepła) indywidualnie dla każdego budynku, biorąc pod uwagę projekt budynku, jego usytuowanie oraz oczekiwania naszych klientów.

Do zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy odbiorców z Legionowa i okolic, poszukujących skutecznych sposobów na poprawię warunków termicznych w swoim budynku. Gwarantujemy im fachową pomoc, kompleksowe doradztwo oraz konkurencyjne stawki. Zapraszamy do kontaktu już teraz, w celu zamówienia usługi lub uzyskania dodatkowych informacji na temat naszych pomp ciepła.

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory