Klimatyzacja, Wentylacja i Rekuperacja, Pompy ciepła, Fotowoltaika, Tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej

Nasza wentylacja mechaniczna - najważniejsze atuty

 

Tworzymy projekty zgodnie z potrzebami inwestora i budynku, wykorzystując wyłącznie najlepszej jakości i nowoczesne komponenty. Nasze układy wentylacji mechanicznej są łatwe w obsłudze, funkcjonalne oraz nastawione na bezawaryjne i wieloletnie działanie. Mogą zostać wyposażone w dodatkowe elementy i funkcjonalności, a na każdym etapie realizacji inwestycji wspomagamy inwestora w ramach doradztwa produktowego i merytorycznego.

Pomagamy w doborze centrali, wymienników, czujników i pozostałych komponentów. Pomagamy też w ustaleniu optymalnej wydajności, doborze systemu sterowania oraz obsłudze i konserwacji całego układu. Nasze wentylacje mechaniczne mogą zostać wyposażone w zdalne systemy sterowania, wysoce przydatne w generowaniu oszczędności i w zdalnym zarządzaniu pracą układu.

Nowoczesna wentylacja mechaniczna Legionowo

 

Do naszej specjalności należy wentylacja mechaniczna, nazywana także rekuperacją. Jest to skuteczny system obsługi pomieszczeń mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych, pozwalający na dokładne oczyszczenie zużytego powietrza, jego ponowne wykorzystanie oraz odzyskanie zawartej w nim energii cieplnej. W naszej firmie doskonale wiemy jak zaprojektować i wykonać system wentylacji mechanicznej, dopasowanej do potrzeb i standardu budynku oraz oczekiwań nabywcy.

Tworzymy wentylację mechaniczną w Legionowie dla rozmaitych typów budynków - mieszkalnych, biurowców, zakładów pracy, obiektów komercyjnych. Dla każdego z tych miejsc jesteśmy gotowi zaprojektować system najlepiej odpowiadający potrzebom użytkowników budynku, nastawiony na niski pobór energii, wysoką wydajność oraz wsparcie energetyczne. Dzięki temu, wentylacja mechaniczna może być skutecznym wsparciem w generowaniu oszczędności oraz poprawie warunków panujących wewnątrz pomieszczeń.

Wentylacja mechaniczna Legionowo

Wentylacja mechaniczna dla Klientów z Legionowa

 

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich odbiorców z Legionowa i okolic, poszukujących wykwalifikowanych specjalistów od wentylacji mechanicznej. Pomagamy im w ramach:

  • stworzenia projektu,
  • montażu i odbioru,
  • kalibracji systemu pod kątem potrzeb użytkownika i budynku,
  • napraw i konserwacji,
  • serwisowania.

Wentylacja mechaniczna stanowi kluczowy element naszej oferty OZE, a zainteresowani nią Klienci mogą skorzystać z niej natychmiast - zapraszamy do kontaktu w celu rozpoczęcia współpracy oraz ustalenia szczegółów Państwa zamówienia. Klienci z Legionowa mogą liczyć na najlepsze w regionie stawki, pełne wsparcie sztabu doradców oraz przede wszystkim - zadowolenie z użytkowania naszych systemów wentylacji mechanicznej!

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory