Klimatyzacja, Wentylacja i Rekuperacja, Pompy ciepła, Fotowoltaika, Tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej

Rekuperacja-wentylacja-Legionowo

Montaż centrali wentylacyjnej Komfovent w systemie Spiro.
wentylacja Legionowo, rekuperacja Legionowo

rekuperacja wentylacja i  legionowo jabłonna warszawa chotomów

Rekuperacja Legionowo. System odzysku ciepła dla domów energooszczędnych

 

Z każdym rokiem rośnie zainteresowanie rekuperacją, systemem odpowiedzialnym za odzyskiwanie ciepła z zużytego powietrza oraz jego aktywne oczyszczanie. Rekuperacja jest koniecznym wyposażeniem w przypadku domów nowoczesnych, wysoce szczelnych, pasywnych i energooszczędnych. Pozwala ograniczyć zużycie energii potrzebnej na ogrzanie pomieszczeń, jak również wpływa na stan i jakość powietrza, którym oddychamy. Jest ono pozbawione wszystkich pyłków, drobnoustrojów i innych niepożądanych zanieczyszczeń.

Pamiętajmy, że montując szczelne, nowoczesne okna w zasadzie pozbywamy się wentylacji grawitacyjnej. Taki układ nie ma szans działać i kończy się zaduchem, wysoką zawartością szkodliwych związków dla człowieka, przyspieszoną pracą serca, bólem głowy, a w końcu rozwojem pleśni i grzybów w pomieszczeniach.

Aby do tego nie dopuścić jedyną alternatywą jest zastosowanie wentylacji mechanicznej. Chcąc zrobić to w sposób energooszczędny stosuje się rekuperację czyli odzysk ciepła.

Skrzynka rozdzielcza i jej podłączenie na poddaszu. wentylacja Legionowo, rekuperacja Legionowo

Rekuperacja i wentylacja w Legionowie i okolicach. Najlepsza oferta dla naszych Klientów

 

Służymy fachowym i kompleksowym wsparciem przez cały czas trwania współpracy. Jesteśmy gotowi wykonać projekt rekuperacji, przeprowadzić jej montaż, dokonać odbioru, a także  serwis, przeglądy, pomiary przepływu powietrza i naprawy. Chętnie uzgodnimy działanie systemu rekuperacji z instalacją klimatyzacji danego budynku, a także zasilającymi go pompami ciepła i panelami fotowoltaicznymi. Zawsze dążymy do stworzenia systemu, który będzie prosty i czytelny, maksymalnie wydajny, przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów eksploatacji.

Nasze system rekuperacji jest rezultatem naszego doświadczenia i eksperymentowania, są rozwiązania dla mieszkań, dla domów jednorodzinnych, ale i są rozwiązania dedykowane dla przemysłu, usług, wielkopowierzchniowych budynków komercyjnych.

Chętnie pomożemy wszystkim kontrahentom z terenu Legionowa, którzy poszukują skutecznych sposobów na poprawę komfortu w swoich domach i miejscach pracy.

Klientom decydującym się na współpracę z nami gwarantujemy wykonanie profesjonalnego projektu, szybki i sprawny montaż oraz kompleksową pomoc w serwisowaniu i naprawach systemów rekuperacji. Każdy oddany do użytku system dokładnie kalibrujemy oraz przeprowadzamy testy sprawności. W ten sposób zyskują Państwo gwarancję maksymalnej wydajności i pełnej sprawności otrzymanego systemu rekuperacji. Zapraszamy do kontaktu już teraz – naszą ofertę wyróżniają konkurencyjne stawki, szeroka dostępność terminów i gotowość do zaoferowania pomocy już teraz!

REKUPERACJA DOPASOWANA DO TWOICH POTRZEB- W TEKTONOS SZYBKO I SPRAWNIE

+48 799 000 644

PROJEKT, DOBÓR, WYCENA, MONTAŻ, BADANIA I REGULACJA PRZEPŁYWÓW, SERWIS CENTRAL WENTYLACYJNYCH, NAPRAWA, WYMIANA FILTRÓW I FILTRY

wszystko w jednym miejscu

Skontaktuj się z nami i uzyskaj wycenę, przeanalizujemy razem Twoje potrzeby i możliwości techniczne rozwiązań.

Służymy doświadczeniem i wiedzą.

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory