Klimatyzacja, Wentylacja i Rekuperacja, Pompy ciepła, Fotowoltaika, Tarasy i nawierzchnie z kostki brukowej

Klimatyzacja Białołęka. Nasza oferta dla Klientów z Warszawy i okolic

 

Regularnie obsługujemy Klientów z Legionowa i Warszawy, pragnących wykonań system klimatyzacji w swoim budynku mieszkalnym lub zakładzie pracy. Nasza firma zlokalizowana jest na Białołęce, gdzie przyjmujemy zlecenia oraz tworzymy projekty systemów klimatyzacji.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu klimatyzacji ekonomicznej, dedykowanej do obsługi lokali mieszkalnych, domów jedno- i wielorodzinnych. Specjalizujemy się także w klimatyzacji przemysłowej, którą wykonujemy względem zakładów pracy z różnych branż.

Tworzymy systemy klimatyzacji wysoce wydajnej, pozwalającej szybko i sprawnie oczyścić powietrze z wszystkich niepożądanych, szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń. Z łatwością dobieramy wszystkie istotne komponenty, podzespoły i filtry, które pozwolą korzystać z klimatyzacji bez ograniczeń.

Klimatyzacja Legionowo i Warszawa. Projektowanie, montaż, serwis

 

Branża klimatyzacji to nasza pasja, której najnowocześniejsze rozwiązania aplikujemy w naszej ofercie. Oferujemy kompleksową obsługę od projektowania przez przeprowadzanie montażu, serwisowania i wykonywania bieżących napraw. Pomagamy też w konserwacji klimatyzacji oraz w modernizowaniu dotychczas używanych, starszych systemów.

Nasza oferta jest rozbudowana i skierowana do szerokiego grona odbiorców prywatnych, przedsiębiorców, zarządców nieruchomości z terenu Legionowa, Warszawy i okolicznych miejscowości. Wszystkim Klientom zgłaszającym się po naszą pomoc oferujemy kompleksowe wsparcie od A do Z, służąc fachowym doradztwem w ramach wyboru urządzeń i wykonania projektu. Stworzona przez nas klimatyzacja będzie wydajna, żywotna oraz w pełni sprawna przez cały okres jej użytkowania. Wycena i fachowe porady są w naszej firmie bezpłatne.

Klimatyzacja Legionowo i Białołęka

Szybko i sprawnie – dobór, montaż klimatyzacji i kompleksowy serwis

 

Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnego przeanalizowania stanu Państwa budynku oraz dotychczas użytkowanego systemu klimatyzacji/wentylacji. Projektując nowy system kładziemy nacisk na jego dopasowanie do konkretnego środowiska pracy oraz jego specyficznych potrzeb. W ten sposób tworzymy warunki pozwalające na bezpieczne i sprawne realizowanie procesów wytwórczych w Państwa firmie.

Odbiorców zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzin w naszym biurze na warszawskiej Białołęce lub kontaktu telefonicznego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi do współpracy w celu szybkiego przeprowadzenia montaż lub też wykonać serwis dotychczas użytkowanego systemu. Oferujemy przy tym konkurencyjne stawki cenowe, dostępność naszej ekipy montażowo-serwisowej oraz pełne wsparcie przez cały czas trwania współpracy.

KONTAKT

 +48 602 405 002

 biuro@tektonos.pl

ul. Modlińska 340
    03-152 Warszawa

NIP 952 185 96 17

Odwiedź nas

SPRZEDAŻ

Sprzedaż kostki brukarskiej

Sprzedaż płyt tarasowych

Sprzedaż elementów małej architektury

Sprzedaż klimatyzatorów, materiałów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych

USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Montaż pomp ciepła

Montaż rekuperacji - wentylacja 

Serwis klimatyzacji, pomp ciepła, central wentylacyjnych

Doradztwo techniczne, kierowanie budową, nadzory